Mercedes Vito VIP, Limousine Plus ile şehir içi veya şehirlerarası seyahatleriniz için mükemmel bir seçimdir. Lüks ve işlevselliği bir araya getiren bu model, iş toplantılarından özel etkinliklere kadar her şey için uygundur. Konforlu koltuklar, geniş bir iç mekan ve gelişmiş teknolojik özelliklerle donatılmış Mercedes Vito VIP, konfor ve prestiji sembolize eder. Sınıfının lideri bu araçla her seferinde üst düzey bir deneyimle seyahat edin.

Mercedes Vito Transfer hizmeti;

Standart Mercedes Vito araçlarımız bayiden alındıktan sonra müşterilerimizden gelen deneyim ve öneriler doğrultusunda tamamen yeniden tasarlanarak hizmete sunulmuştur. Özel istanbul vito transfer, şoförlü araç kiralama hizmetinde kullanılmak üzere özel bir tasarım sürecinden geçerek kiralama hizmeti sunduğumuz araçlarımız, konfor ve hizmet göz önünde bulundurularak yolculuk esnasında kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak şekilde VIP olarak tasarlanmıştır.

VIP araçlarımızın içinde;

Deri koltuklar, elektronik veya portatif masa, buzdolabı, minibar araçlarımızda standart olarak bulunmaktadır. Kahve makinemiz ve araç içi içecek minibarımız özel istekleriniz doğrultusunda birçok seçenekle size tahsis edilmeyi bekliyor. Vito kiralık araçlarımız protokol kullanımına da uygundur. Havalimanı vip transfer veya vip kiralama yapacak kişinin konumuna göre aracımız gerekli ekipmanlarla donatılarak makam aracı olarak da kiralanabilmektedir. Mercedes Vito araçlarımız özel olarak hazırlanmakta ve şoförlü araçlarımız vip vito olarak hazırlanmaktadır, Limousine plus sizi ve misafirlerinizi özel hissettirmek istediğinizde bir telefon kadar yakın doğru seçimdir.

Mercedes Vito araçlarımız 7 kişiliktir.

Kullanabileceğiniz hizmetler;

 • İstanbul Yeni havalimanı transfer ve VIP karşılama hizmetleri.
 • İstanbul Havalimanı transfer VIP Standartları, Havalimanı Özel Karşılama Kapı hizmetleri.
 • Sabiha Gökçen Havalimanı transfer ve karşılama hizmetleri.
 • Özel geziler ve özel günler, alışveriş turları ve özel günler için şoförlü tüm gün VIP araç kiralama.
 • Şehir dışı araç kiralama (bursa transfer, sapanca transfer, kartalkaya transfer, uludağ transfer, kartepe transfer, çanakkale transfer vs. vs.)
 • Protokol Resepsiyon ve Ofis Aracı kiralama.
 • Yabancı Misafir Karşılama hizmetleri ve İş şehir turları.
 • Şehir içi turlar ve seyahatler, tam gün tahsisli şoförlü VIP araç kiralama.
 • Şehir dışından şoförlü Vito kiralama.
 • Düğün Gelin Araç tahsisi ve kiralama.
 • Profesyonel Eğitimli VIP sürücüler.
 • İsteğe bağlı minibar, ekstra yiyecek-içecek, internet ve size özel uygulamalar.

Tüm Vito vip araçlarımız hakkında bilgi:

VIP Vanlar müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmamız tarafından özel olarak tasarlanmaktadır. Kiralık VIP van araçlarımız ile sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmak temel amacımızdır. Araç içi ve ekstra donanımlar bütçeye göre değişkenlik göstermektedir. Araç filomuzda her bütçeye uyum sağlayabileceğiniz seçeneklerimiz mevcuttur. Kiralık vip vanlarımızda 220V elektrik bağlantısı, kahve makinesi, buzdolabı, değerli eşya kasası, internet, bilgisayar bağlantısı, gece görüş kamerası bulunmaktadır. Kiralık vip Van araçlarımız 2017-2019 model 7 yolcu 1 şoför toplamda 8 kişiliktir. Araçlarımızda D2 Belgesi mevcuttur. Müşterilerimizden Ekstra Sigorta Ücreti alınmamaktadır. Fiyatlarımız mesafe ve güne göre değişiklik gösterebilir. Firmamızda kredi kartı geçerlidir, dilerseniz online olarak da satın alabilirsiniz.

Mercedes Vito VIP