Havalimanı VIP Hizmeti

mercedes vito minivan vip 00002 e1720537312715

  Limousine Plus olarak sunduğumuz Havalimanı VIP Hizmeti ile seyahatlerinizi daha konforlu, hızlı ve özel hale getiriyoruz. İşte sunduğumuz hizmetin detayları:

  Özel Karşılama ve Uğurlama

  Havalimanına inişinizden itibaren, deneyimli ekibimiz sizi özel bir şekilde karşılar ve uğurlar. Bagajlarınız güvenli bir şekilde taşınır ve yolculuğunuzun ilk adımı sorunsuz başlar.

  Hızlı Geçiş ve Öncelikli Hizmet

  Hızlı geçiş imkanı sunarak, pasaport ve güvenlik kontrollerinden hızla geçmenizi sağlıyoruz. Böylece, uzun kuyruklarda beklemeden zaman kazanabilirsiniz.

  Lüks Dinlenme Alanları

  VIP salonlarımızda, uçuş öncesi veya sonrası dinlenme imkanı sunuyoruz. Konforlu koltuklar, ikramlar ve sessiz bir ortamda rahatlayabilirsiniz.

  Kişisel Asistan Hizmeti

  Havalimanında karşılaşabileceğiniz her türlü soruna çözüm bulacak kişisel asistanlarımız, yolculuğunuzun sorunsuz geçmesi için her an yanınızdadır.

  Özel Ulaşım ve Transfer Hizmetleri

  Havalimanından şehir merkezine veya belirlediğiniz diğer noktalara lüks araçlarımızla konforlu ve güvenli bir transfer hizmeti sunuyoruz.

  Hızlı Bagaj Teslimatı

  Bagajlarınızın hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz, böylece zaman kaybetmeden yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

  7/24 Hizmet ve Destek

  Günün her saati ve haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Acil durumlarda bile size hızlı ve etkili çözümler sunarak, yolculuğunuzun kesintisiz olmasını sağlıyoruz.

  Güvenlik ve Gizlilik

  Havalimanı VIP Hizmeti kapsamında, tüm yolcularımızın güvenliği ve gizliliği ön planda tutulur. Kişisel bilgileriniz ve seyahat planlarınız titizlikle korunur.

  Kolay Rezervasyon ve Yönetim

  Kullanıcı dostu web sitemiz veya çağrı merkezimiz aracılığıyla kolayca rezervasyon yapabilir, hizmetlerinizi yönetebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir rezervasyon işlemleri ile zaman kazanırsınız.