İstanbul Havalimanı Servisi

mercedes vito vip 00008

  Limousine Plus olarak sunduğumuz İstanbul Havalimanı Servisi ile seyahatinizi baştan sona konforlu ve sorunsuz bir deneyime dönüştürüyoruz. İşte sunduğumuz hizmetin detayları:

  Profesyonel Havalimanı Karşılama

  İstanbul Havalimanı’na inişinizden hemen sonra, deneyimli sürücülerimiz sizi terminal içinde profesyonel bir şekilde karşılarlar. Bagajlarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayarak, size tahsis edilen lüks aracımıza kadar eşlik ederler.

  Konforlu Araçlar ve Yolculuk

  Limousine Plus’ın geniş ve modern araç filosunda yer alan konforlu ve lüks araçlarımızla seyahat edin. Deri koltuklar, klima, yüksek kaliteli ses sistemleri gibi özelliklerle donatılmış araçlarımızla seyahatinizi keyifli hale getirin.

  İş ve Özel Seyahatler İçin Ideal

  İstanbul Havalimanı Servisi, iş seyahatlerinizde ve özel ziyaretlerinizde mükemmel bir seçenektir. İş toplantılarına veya şehir turlarına hazırlıklı ve rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

  Kişiye Özel Hizmetler

  Limousine Plus olarak her müşterimize özel hizmetler sunuyoruz. İstanbul Havalimanı Servisi’nde size özel olarak planlanmış bir karşılama ve transfer deneyimi yaşatıyoruz.

  Güvenlik ve Sigorta

  Güvenliğiniz bizim için önemlidir. Tüm araçlarımız düzenli olarak bakım ve kontrollerden geçirilir, tam kapsamlı sigorta ile korunur. Böylece seyahatleriniz boyunca güvende olabilirsiniz.

  Kolay Rezervasyon ve Hızlı İşlemler

  Limousine Plus’ın kullanıcı dostu web sitesi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla kolayca rezervasyon yapabilir, seyahatinizi planlamanızı kolaylaştırabilirsiniz.

  Rekabetçi Fiyat Politikası

  Lüks hizmetlerimizi rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Şeffaf fiyat politikamız sayesinde ek ücretler veya gizli maliyetlerle karşılaşmazsınız.