İstanbul Havalimanı Karşılama Hizmeti

meet and greet limousine plus 00004

  Limousine Plus olarak sunduğumuz İstanbul Havalimanı Karşılama Hizmeti ile seyahatinizi baştan sona konforlu ve stressiz bir deneyime dönüştürüyoruz. İşte sunduğumuz hizmetin detayları:

  Profesyonel Karşılama ve Transfer

  İstanbul Havalimanı’na inişinizden hemen sonra, deneyimli ve profesyonel sürücülerimiz sizi terminal içinde karşılarlar. Size özel olarak tahsis edilen lüks aracımıza kadar eşlik ederek, bagajlarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarız.

  Lüks Araçlar ve Konforlu Yolculuk

  Limousine Plus’ın geniş ve modern araç filosu içinde yer alan lüks aracınızda, yolculuğunuz boyunca konforun ve lüksün keyfini çıkarabilirsiniz. Araçlarımız, deri koltuklar, klima, yüksek kaliteli ses sistemleri gibi özelliklerle donatılmıştır.

  İş ve Özel Seyahatler İçin İdeal

  İstanbul Havalimanı Karşılama Hizmeti, hem iş seyahatlerinizde hem de özel ziyaretlerinizde mükemmel bir seçenektir. İş toplantılarına veya şehir turuna hazırlıklı ve rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

  Kişiye Özel Hizmet

  Limousine Plus olarak her müşterimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. İstanbul Havalimanı Karşılama Hizmeti’mizde size özel olarak planlanmış bir karşılama ve transfer deneyimi yaşatıyoruz.

  Güvenlik ve Sigorta

  Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. Tüm araçlarımız düzenli olarak bakım ve kontrollerden geçirilir, tam kapsamlı sigorta ile korunur. Böylece seyahatleriniz boyunca kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

  Kolay Rezervasyon ve Hızlı İşlemler

  Limousine Plus’ın kullanıcı dostu web sitesi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. İstanbul Havalimanı Karşılama Hizmeti’mizi hızlıca planlayabilir ve seyahatinizin her anını önceden organize edebilirsiniz.