İstanbul Tur Rehberi: Limousien Plus ile Şehri Keşfedin

mercedes s class 100009 e1720544779127

  İstanbul, tarih ve kültürün muhteşem bir buluşmasıdır. Limousien Plus olarak size İstanbul’u keşfetmek için en rahat ve lüks yolculuğu sunuyoruz. İster iş gezisi, ister özel bir tatil olsun, İstanbul’un sunduğu zenginlikleri keşfetmek için hazır olun.

  Sultanahmet Meydanı ve Ayasofya

  İstanbul’un kalbinde yer alan Sultanahmet Meydanı, tarihi Ayasofya Camii ile çevrili muazzam bir alan. Bizimle birlikte bu tarihi meydana rahatça ulaşabilir ve eşsiz mimariyi keşfedebilirsiniz.

  Topkapı Sarayı ve Saray Mutfağı

  Osmanlı İmparatorluğu’nun merkezi olan Topkapı Sarayı, muhteşem bahçeleri ve tarihi odalarıyla büyüleyici bir yerdir. Limousien Plus ile sarayın kapılarına kadar konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

  Boğaz Turu ve Yalılar

  İstanbul Boğazı’nı gezmek, şehrin iki yakasını ve muhteşem yalıları görmek için eşsiz bir fırsattır. Özel bir Boğaz turu için Limousien Plus’ın konforlu araçları sizin emrinizde.

  Kapalıçarşı ve Alışveriş

  İstanbul’un en eski ve en büyük kapalı çarşısı olan Kapalıçarşı, binlerce dükkanıyla alışveriş tutkunları için bir cennettir. Bizimle Kapalıçarşı’ya rahatça ulaşabilir ve alışveriş keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

  İstanbul’un Geleneksel Lezzetleri

  Şehrin sokak lezzetlerinden, geleneksel Türk mutfağına kadar İstanbul’un zengin yemek kültürünü Limousien Plus ile keşfedin. İstediğiniz her restorana konforlu bir şekilde ulaşabilir ve lezzetli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

  İstanbul’un Gece Hayatı

  İstanbul gece hayatı, hareketli barları, canlı gece kulüpleri ve geleneksel meyhaneleriyle ünlüdür. Limousien Plus’ın özel transfer hizmetleri ile İstanbul’un gece hayatını en güvenli ve lüks şekilde keşfedin.